niedziela, 9 listopada 2014

Hey!

Cześć mam na imię Julia, 11, 6 lat niedługo 12, bo już w kwietniu. Interesuję się muzyką, poezją i koszykówką(?). Moje ulubione zajęcia szkolne to j. polski, w-f (uwielbiam koszykówkę <33) i historia a znienawidzony - matematyka. Chodzę na chór, SKS (szkolny klub sportowy). W wolnym czasie lubię się powygłupiać, poczytać książki, oglądać TV i blooogować. Wydaje się być to bardzo przyjemne. Możecie mi mówić Milka, Nika jak chcecie. To tyle, Paa!